Geniet samen met familie of vrienden van een onvergetelijke vakantie in een sfeervol vakantiehuis voor 12 personen. Ontdek hieronder uw perfecte verblijf en boek meteen uw vakantie. Of lees eerst meer over vakantiehuizen op Texel.
U ontvangt gratis 10 zekerheden bij uw boeking!

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Kies voor een flexibele aankomstdatum en vergroot uw kansen op het vinden van de perfecte accommodatie of kampeerplaats. Door bij de datumselectie te kiezen voor ‘ik ben flexibel’ krijgt u meer beschikbare opties te zien. Laat de vrijheid van flexibiliteit u leiden naar een onvergetelijke vakantie-ervaring. Boek vandaag nog en maak uw droomvakantie werkelijkheid op Texel!
Texel heeft alle ingrediënten voor een heerlijk verblijf in elke tijd van het jaar. Ook wanneer u Texel met een groep bezoekt. Een passende accommodatie vinden is geen probleem. En er zijn volop activiteiten om te doen zoals bijvoorbeeld surfen.
Bent u op zoek naar een vakantiehuis voor 12 personen met veel faciliteiten op het park? Kies dan voor een luxe familievilla op Vakantiepark De Krim. In het centrum van dit vakantiepark is volop vertier voor jong en oud. De ruime luxe familievilla’s zijn voorzien van voldoende slaapkamers, 2 sauna’s, 4 badkamers en 4 of 6 toiletten. ’s Avonds een spelletje doen kan aan de ruime eettafel in de keuken of, bij mooi weer, op het terras. De heerlijke boxspringbedden zorgen voor een goede nachtrust. Het dorp De Cocksdorp en de vuurtoren van Texel liggen vlakbij het vakantiepark.
De Koog is de bruisende badplaats van Texel. Hier ligt Villapark De Koog met prachtige vakantiehuizen voor 12 personen. Deze luxe villa’s zijn sfeervol en modern ingericht. De ruime woonkamer beschikt over een prachtige designhaard: perfect voor de koudere dagen. Dan is de fijne vloerverwarming ook echt comfortabel. De grote glaspartijen, de schuifpuien en vides zorgen voor een unieke open en lichte sfeer. Er zijn 6 slaapkamers en elke slaapkamer heeft een aangrenzende badkamer. De 2 privé sauna’s geven een extra luxe gevoel. Het centrum van De Koog en het strand bevinden zich op loopafstand.
Altijd het laatste nieuws & de leukste aanbiedingen in uw inbox? Schrijf u dan in voor de nieuwsbrief.
Werken bij
Aanbiedingen & Lastminutes
© 1970-2026 De Krim Texel - Juridische informatie